BEKAZET Sp. z o.o.

ADMINISTROWANIE I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI


  BEKAZET Sp. z o.o.

onas1Witamy w Centrum Administracji i Zarządzania Nieruchomościami BEKAZET Sp. z o.o.

Od 13 lat zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości: 

  • mieszkalnych,
  • biurowych,
  • handlowo-usługowych.  

Jesteśmy spółką zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 8890. Jesteśmy członkiem Pomorskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie gospodarki nieruchomościami. Praktyczne umiejętności poparte są licencjami zawodowymi zarządcy nieruchomości.

Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmujące całokształt działalności prowadzonej przez zarządcę nieruchomości.

Mamy fachową i ustabilizowaną kadrę pracowniczą. Oprócz administratorów i księgowych, zatrudniamy także inspektorów nadzoru do prac remontowo-budowlanych oraz radców prawnych w zakresie windykacji należności za użytkowanie lokali oraz niezbędnej obsługi prawnej. W sprawach obsługi technicznej (usługi konserwacyjno - remontowe) oraz utrzymania czystości i porządku budynku i terenów przyległych współpracujemy z wieloma rzetelnymi i sprawdzonymi firmami.

 

onas2» O ADMINISTROWANYCH BUDYNKACH «

W chwili obecnej administrujemy kilkudziesięcioma budynkami mieszkalnymi oraz mieszkalno – usługowymi.

Świadczymy usługi Wspólnotom Mieszkaniowym z terenu: 

  • Trójmiasta,
  • Wejherowa,
  • Rumii,
  • Półwyspu Helskiego.  

Posiadamy doświadczenie w administrowaniu zarówno budynkami nowymi, jak i starymi, również kilkudziesięcioletnimi. Mamy szereg pozytywnych opinii od Zarządów Wspólnot, rekomendujących nas jako sprawnego, rzetelnego i zaangażowanego w sprawy Wspólnot administratora.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem